O PRISKINI

Priskini je slow fashion značka dámskych pyžám, spodného prádla a doplnkov. Celý jej proces návrhu až po finálny produkt prebieha na Slovensku. Látky a pyžamká prechádzajú cez ruky šikovných slovenských krajčírok a menších firiem, ktoré si dávajú záležať aj na tých najmenších detailoch. Každý produkt je starostlivo navrhnutý, spracovaný, šitý aj zabalený tak, aby ti po otvorení vyčaroval radosť a stal sa tvojim obľúbeným sprievodcom ničnerobením. A v dni, keď to inak nejde, zlaď ho so svojím outfitom a užívaj si výhody, ktoré so sebou prináša zostať celý deň v pyžamku!
proud to be lazy.

Na čom nám záleží?

  • Lokálnosť
  • Jedinečnosť
  • Kvalita spracovania
  • Kvalitné a jemné materiály
  • Udržateľnosť

Keď to najmenej čakáš

Tak ako všetky ostatné veľké nápady, aj tento sa zrodil len tak, úplne neočakávane. 

Lockdown je pre ženy náročný. Hodiny v kúpeľni sa skresajú na ranný a večerný skin care, žiadne opätky a šaty, len tepláky a bavlnené pyžamo s Mickey Mouse-om. Počas jedného z mnoha ,,lazy,, dní na home office som pocítila deficit krásy, ktorý ženy tak dychtivo rozsievajú dookola. A tak vznikla myšlienka založiť Priskini, z túžby cítiť sa krásne a žensky aj v pyžame. Hodiť na seba niečo úžasne pohodlné, v čom môžem behať vo dne aj v noci, po byte aj po ulici. To bol záver roku 2020.

Večery som už začiatkom roka 2021 vymenila za fulltime starostlivosť o vznik novej značky pyžamiek, aby som mohla ja a mnoho iných žien, čo najskôr zostať v posteli celý deň. Začalo to prvými skicami, selekciami návrhov, pokračovalo skúškami prvých modelov a spoluprácou s mnohými odborníkmi v strihoch, krajčírstve a v reklame...

Prešiel rok a spustili sme eshop.

Sme radi, že si tu a zvažuješ kúpu Priskini produktu. Som presvedčaná, že sa doň zamiluješ od prvej chvíle ako si ho oblečieš. 

A nebudeš to len ty, koho kúpa pyžamka poteší. Záleží nám na tebe a aj na zdraví žien. Preto časť z ceny tvojho pyžamka venujeme Lige proti rakovine na podporu prevencie ženských onkologických ochorení. 

Nos toto pyžamko s hrdosťou.

Pris & Priskini
proud to be lazy.

 

S kým sme spolupracovali, spolupracujeme?

Sme oficiálnym dodávateľom a partnerom MISS SLOVENSKO 2023! :) Sleduj náš profil a profil @missslovensko na instagrame a nájdi tvoju favoritku na osobnosť MISS SLOVENSKO 2023 :) 

Máme radi milých ľudí a pri spoluprácach nám záleží na vzájomnej spokojnosti. 
Kto rád nosí Priskini?

Zo zákazníčky až k ambasádorke - Kristina Klímová @earthy_kid
Stála spolupráca - Ivanka Antal @sweetladylollipop
Ľubica Orolínová - @lubica.orolinova
Viktoria Podmanická - @viktoria.podm
Carmen Bakala - @cucumlik

Mohla si /môžeš nás vidieť u:

Mima a Peter @auldsouls , Adriana Žiačková @adriazia , Veronika Fabianova @ver_fab , Nikola Straková @nikolhrubjak ,Katka Kondákorová @duffismakeup ,Martina Takáčová @martina.takacova , Nicol Blaško @nicolblasko , Beata Graňáková @beata.granakova_ifbb , Lucia Almaksus @llnzz 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz