O PRISKINI

Priskini je slow fashion značka dámskych pyžám, voľnočasového oblečenia, spodného prádla a doplnkov. Celý jej proces návrhu až po finálny produkt prebieha na Slovensku. Látky a všetky kúsky prechádzajú cez ruky šikovných slovenských krajčírok a menších firiem, ktoré si dávajú záležať aj na tých najmenších detailoch. Každý produkt je starostlivo navrhnutý, spracovaný, šitý aj zabalený tak, aby ti po otvorení vyčaroval radosť a stal sa tvojim obľúbeným sprievodcom ničnerobením.

Naším hlavným zámerom je prinášať kúsky, ktoré si tak zamiluješ, že v nich pokojne ostaneš celé dni a noci. Preto je našou prioritou vyrábať pyžamká, ktoré si bez váhania oblečieš kamkoľvek, nie len do postele.
A budeš a nami: proud to be lazy.

Na čom nám záleží?

 • Lokálnosť
  Sme Slovenská značka.
 • Jedinečnosť
  Tvoríme vlastné jedinečné strihy.
 • Kvalita spracovania
  Dávame si záležať na kvalite celého produktu.
 • Kvalitné a jemné materiály
  Priorita je ten najlepší materiál. Viac o materiáloch TU.
 • Udržateľnosť
  Vytvárame kúsky, ktoré vydržia v tvojom šatníku dlho.
 • Prispievame spolu s tebou Lige proti rakovine
  Každý mesiac podporujeme LPR a konkrétne prevenciu ženských onkologických ochorení.

Viac informácii o materiáloch a starostlivosti nájdeš TU.


Keď to najmenej čakáš - Aký je príbeh PRISKINI?

Tak ako všetky ostatné veľké nápady, aj tento sa zrodil len tak, úplne neočakávane. 

Lockdown je pre ženy náročný. Hodiny v kúpeľni sa skresajú na ranný a večerný skin care, žiadne opätky a šaty, len tepláky a bavlnené pyžamo s Mickey Mouse-om. Počas jedného z mnoha ,,lazy,, dní na home office som pocítila deficit krásy, ktorý ženy tak dychtivo rozsievajú dookola. A tak vznikla myšlienka založiť Priskini, z túžby cítiť sa krásne a žensky aj v pyžame. Hodiť na seba niečo úžasne pohodlné, v čom môžem behať vo dne aj v noci, po byte aj po ulici. To bol záver roku 2020.

Večery som už začiatkom roka 2021 vymenila za fulltime starostlivosť o vznik novej značky pyžamiek, aby som mohla ja a mnoho iných žien, čo najskôr zostať v posteli celý deň. Začalo to prvými skicami, selekciami návrhov, pokračovalo skúškami prvých modelov a spoluprácou s mnohými odborníkmi v strihoch, krajčírstve a v reklame...

Prešiel rok a spustili sme eshop. A od začiatku až doteraz každý jeden deň pracujeme na tom, aby si milovala Priskini spolu s nami. 

Sme radi, že si tu a zvažuješ kúpu Priskini produktu. Som presvedčaná, že sa doň zamiluješ od prvej chvíle ako si ho oblečieš. 

A nebudeš to len ty, koho kúpa Priskini poteší. Záleží nám na tebe a aj na zdraví žien. Preto časť z ceny Priskini venujeme Lige proti rakovine na podporu prevencie ženských onkologických ochorení. 

Nos Priskini s hrdosťou.

Pris & Priskini
proud to be lazy.


Kde si nás môžeš kúpiť?

Nájdeš nás v Bratislave v PLACE store, Hurbanovo námestie 1 (Centrum, oproti Alizé alebo nad Obchodnou ulicou).

A v Oné Dizajn na Mierovom námestí 41/44 v Trenčíne.


S kým sme spolupracovali, spolupracujeme?

Sme oficiálnym dodávateľom a partnerom MISS SLOVENSKO 2023! :) 

Máme radi milých ľudí a pri spoluprácach nám záleží na vzájomnej spokojnosti. 
Kto rád nosí Priskini?

Zo zákazníčky až k ambasádorke - Kristina Klímová @earthy_kid
Stála spolupráca - Ivanka Antal @sweetladylollipop
Ľubica Orolínová - @lubica.orolinova
Viktoria Podmanická - @viktoria.podm
Carmen Bakala - @cucumlik

Mohla si /môžeš nás vidieť u:

Nikol Moravcová (CZ) @nikolmoravcova, Nora Kakošová @nora.kakos, Ester Porubcová @esterporubcova, Mima a Peter @auldsouls , Adriana Žiačková @adriazia , Veronika Fabianova @ver_fab , Nikola Straková @nikolhrubjak , Katka Kondákorová @duffismakeup , Martina Takáčová @martina.takacova , Nicol Blaško @nicolblasko , Beata Graňáková @beata.granakova_ifbb , Lucia Almaksus @llnzz 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz